Aktif Bilisim
  • Giriş
+90 0 850 441 0 147
  • İletişim
  • Giriş
+90 0 850 441 0 147
"Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur."
teknik destek

< Linux VPS Hosting Planları

Cloud Virtual Dedicated Server

Cloud VDS

Cloud Virtual Server, Virtuozzo sistemlerin aksine gerçek sunucu özelliklerini taşıyan ve gerçek sunucu mantığıyla çalışan birbirinden bağımsız olarak yapılandırılmış özellik ve yapılandırma bakımından esnek bir sanallaştırma ürünüdür.

cVDS Faydaları Nelerdir ?

Virtuozzo tabanlı bilinen sanal sunucularda, sanal sunucunuza yüzdesel olarak pay ana işlemciden verilir. cVDS 'te ise ana işlemciden size özel kullanabileceğiniz GHZ değerinden bir kısım ayrılır.Dolayısıyla ana işlemcinin ne oldu sizi etkilemez. Her cVDS, sadece alınan GHZ değerinden işlemci kullanılır ve tüm sunucular kesinlikle birbirinden etkilenmez.Gerçek sunuculara oranla ekonomi, performans, özelleştirilebilme gibi avantajlar sağlar.

Sanallaştırma ile tüm kaynaklarınızı birbirinden tamamen bağımsız bir şekilde kullanılmasına imkan sağlanır ve her bir cVDS sunucusu kendi yapısı dahilinde, kendi işletim sistemi ile gerçek bir sunucu niteliğindedir.


DetaylarPlan Özellikleri
cVDS-2U2 Çekirdek
cVDS-4U4 Çekirdek
cVDS-8U8 Çekirdek
cVDS-16U16 Çekirdek
CPU
2 Ghz
4 Ghz
8 Ghz
12 Ghz
RAM (Garanti)
2 GB
4 GB
8 GB
16 GB
Disk Alanı
50 GB
100 GB
200 GB
300 GB
Trafik *
unmetered
unmetered
unmetered
unmetered
IP (Arttırılabilir)
1
1
1
1
Ücretler
Cazip Ücretler
69 Aylık
99 Aylık
199 Aylık
349 Aylık
Ücretler
Özel indirimler
149 3 Aylık
249 3 Aylık
499 3 Aylık
899 3 Aylık
Ücretler
Fiyat/Performans!
349 6 Aylık
459 6 Aylık
899 6 Aylık
1499 6 Aylık
Ücretler
Süper Fiyat!
549 Yıllık
799 Yıllık
1599 Yıllık
2999 Yıllık
Başlat / Durdur / Reboot

Sanal sunucunuzu bizlere ihtiyacınız olmaksızın online ayrı kontrol panelinizden veya sistemimiz üzerinden durdurabilir, başlatabilir veya reboot edebilirsiniz.

Aktif Kullanım Bilgileri

Sanal sunucunuzun ana kaynakları ve tüketim değerleri olan işlemci, ram ve disk kullanımı gibi sistem kaynaklarınızın anlık olarak ne kadar harcadığınızı inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Web Site TaşımaFarklı türde hosting hizmetleri, sunucu değişikliği gibi işlemlerde sitelerinizi taşımak gözünüzü korkutmasın.Uzman destek personelimiz size sadece DNS güncellemelerini bırakarak hassas olduğunuz taşıma işlemlerinizi kolaylıkla tamamlar.
Sıkıntılı olabilecek taşıma işlemlerinizde ne kadar uzun sürerse sürsün sabır ve anlayışla yanınızdayız.

Kolay Yükseltme/Düşürme

Sahip olduğunuz hosting planınızı yükseltmeniz yada düşürmeniz gerekirse tek yapmanız gereken bir talep oluşturmak.Sitelerinizin taşınmasına, ayarlarınızın değişmesine, ödeme ve bürokratik işlemlerden dolayı gecikme yaşamaksızın tek bir taleple bunu sağlayabilirsiniz.

Sürekli Destek

Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi personelimizden de memnun olacağınıza eminiz.Yardımlaşmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven ekibimize hizmetinizle ilgili soru ve sorunları sürekli olarak iletebilirsiniz.

Abuse (Vaka) Yönetimi

Hizmetlerinizle ilgili oluşabilecek vakalarda hızlı ve organize şekilde haberleşmeyi sağlayan ayrıca bir abuse personelimiz sorun çözmeye yönelik sürekli olarak iletişim halindedir.

Ödeme Kolaylığı

Uyguladığımız ödeme yöntemleri ve takip sistemimiz ile ödeme işleminizi tamamlamak vakit kaybetmeksizin çok kolaydır.Gündüz saati çalışan muhasebe personelinin dışında gece saatlerinde de havale gibi banka aracılığıyla yaptığınız ödemeleri takip edip, işleminizi gerçekleştirecek bir personel her zaman bulunur.Böylece mesai saatleri sonrası bile ödeme onayı ve banka teyidi gibi işlemlerde bekletilmezsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution


Standart Hosting Planlar
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
İletişim Bilgileri
Web Hosting
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
AktifBilisim.Net'e nasıl ulaşılır? İletişim yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşın.