Aktif Bilisim
  • Giriş
+90 0 850 441 0 147
  • İletişim
  • Giriş
+90 0 850 441 0 147
"Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur."
teknik destek

< Linux Web HostingLinux Reseller Hosting >


Kurumsal Mail Server

Linux Web Hosting

Kurumsal mail server hizmetimizde tüm sunucu kaynakları tamamen size rezerve edilmiştir. Bu servisimizde bir veya birden fazla alan adı için yüksek verimlilikte mail hosting hizmeti sağlayabilirsiniz.

Genel veya her bir mail hesabına özel olarak konfigüre edilebilir, antispam, greylist, antivirüs uygulamalarıyla istenmeyen postalardan korunur, gönderilen epostalar için de ayrıca sağlanan Smtp Gateway sunucusu üzerinden denetleme yaptırabilir, oluşabilecek toplu mail veya spam çıkışını %99.9 önleyebilirsiniz. Ayrıca oluşabilecek sorunlarda mail server ip adresiniz itibar kaybetmez ve n+1 mantığında çalışan dedike Smtp Gateway sunucuları sayesinde yedekli gönderim imkanı sunar.

2009 yılında kurulan şirketimiz, 10 Yılın üzerinde tecrübeye sahip nitelikli destek ekibimiz ve benzersiz fiyat politikamızla bizimle çalışmaya bugün başlayın.


Mail Server + Smtp Gateway

Eposta CPU RAM Disk Ssl Mobil AntiSpam 1 Ay 3 Ay 6 Ay Yıllık
4U-Mail-Server + Gateway limitsiz 4 Core 4 GB 100 GB 199₺ 499₺ 899₺ 1599₺ satın al
8U-Mail-Server + Gateway (2x) limitsiz 8 Core 8 GB 200 GB 349₺ 899₺ 1499₺ 2999₺ satın al
16U-Mail-Server + Gateway (3x) limitsiz 16 Core 16 GB 300 GB 649₺ 1899₺ 2999₺ 5999₺ satın al
* daha büyük veya farklı yapılandırmalar için satış ekibimizden bilgi alabilirsiniz...

Linux Reseller Hosting Ücretsiz Managed Destek
Kurumsal mail server hizmetimizde tüm sunucu kaynakları tamamen size rezerve edilmiştir. Bu servisimizde bir veya birden fazla alan adı için yüksek verimlilikte mail hosting hizmeti sağlayabilirsiniz. Genel veya her bir mail hesabına özel olarak konfigüre edilebilir, antispam, greylist, antivirüs uygulamalarıyla istenmeyen postalardan korunur, gönderilen epostalar için de ayrıca sağlanan Smtp Gateway sunucusu üzerinden denetleme yaptırabilir, oluşabilecek toplu mail veya spam çıkışını %99.9 önleyebilirsiniz. Ayrıca oluşabilecek sorunlarda mail server ip adresiniz itibar kaybetmez ve n+1 mantığında çalışan dedike Smtp Gateway sunucuları sayesinde yedekli gönderim imkanı sunar.

Smtp Gateway

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Loglama

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

User Yönetimi

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Linux Reseller HostingTürkçe Destekli %100 Responsive Mobil Kontrol Paneli
Mail hesaplarınızın yönetimini sağladığımız kontrol panelinde Türkçe dil desteği olmasının yanı sıra tüm mobil cihazlarda sorunsuzca işlem yapabilmenizi sağlayan responsive desteğine sahiptir. Böylece tüm mobil cihazlardan da kontol panelinize ulaşabilir ve istediğiniz işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Linux Reseller HostingKurumsal Mail Hizmeti
Eposta hesaplarınızın sorunsuz çalışmasına çok önem vermekteyiz. Mail server üzerinde kendi alan adınızla ssl desteği ve tüm cihazlarla uyumlu %100 responsive webmail arayüzü, tüm istemcilere uyumlu bağlantı ve port desteğinin yanında gelen ve giden yönde özelleştirilebilir gelişmiş antispam ve antivirüs uygulamalarımızla kararlı bir alt yapı sunmaktayız. Ayrıca hangi platformda olursa olsun mail hesaplarınızın içeriklerini, klasör ve adres defteri dahil sorunsuz ve hızlıca taşıma desteği vermekteyiz. Önem verdiğiniz tüm mail hesaplarınızı sunucularımızda kararlı şekilde barındırabilirsiniz.

Linux Reseller HostingLinux Web Hosting
Eposta hizmetiniz hangi platformda olursa olsun tüm içeriğinizi eksiksiz ve hızlı şekilde taşıyabilmekteyiz.
Kendi alan adınızla Outlook, Yandex, Google Mail gibi alt yapılarda çalışan mail hesaplarınızın posta kutuları ve diğer tüm içeriğini kolayca taşıyabiliriz.

Linux Reseller HostingMükemmel Yedekleme Desteği
Tüm sunucularımızı periyodik olarak yedeklemekteyiz. Bizim aldığımız yedekleri bize ihtiyaç duymadan dilediğiniz zaman restore edebilirsiniz. Ayrıca Google Drive, Yandex Disk, Dropbox, Microsoft OneDrive, Amazon S3, DigitalOcean Spaces gibi cloud servislerine de istediğiniz hosting hesabının yedeğini aldırabilisiniz. Bunun yanı sıra ftp ve sftp backup imkanı da sunmaktayız. Yedekleme işlemlerinizi bizimle birlikte hem kolay hem de eğlenceli hale getirerek yedekleme işlemlerinin bir sorun olmasından kurtulabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hedefimiz geleceğe dönük bakış açımız ve müşterilerimizle karşılıklı memnuniyete dayanan iş birliği ile uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.

Kullanıcılarımızın yorumlarını inceleyebilir, müşterimizseniz siz de yorum bırakarak kullanıcı deneyiminizi başkalarına aktarıp bize destek olabilirsiniz.

* Yalnızca kayıtlı kullanıcılar yorum yapabilir.
* Her kullanıcı sadece bir yorum bırabilir.
* Yorumunuzu müşteri panelinize giriş yaparak istediğiniz zaman güncelleyebilir ya da silebilirsiniz.

Esat

19.10.2020
İş yapmıyorlar resmen yardımcı olmak için uğraşıyorlar. Destek hızlı, birden fazla kanalda senkronize hizmet hızlı, müşteri deneyimini üst düzeyde tutma gayreti maksimum. Daha ne olsun bilmiyorum. Aktif Bilişim kadar aktif müşteri memnuniyeti yaratabilmek için bir orduya sahip olmak gerekir. Ellerinden ne gelenin fazlasını yapan bu ekibe sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Ersin

02.06.2020
her isteğimizi bu kadar hızlı yapmak zorunda mısınız:) teşekkür ederim 10 yıl olacak neredeyse hiç pişman olmadım her defasında kendilerini yenilemekten vaz geçmeyen kaliteli dürüst bilgili ve ilgili firmasınız bol kazançlar.

Kağan

20.05.2020
Firmamızın tüm sunucularını Aktif Bilişime taşıdıktan sonra hem destek olsun hemde sunucu kalitesi bakımından çok memnun kaldık. Sunucuların stabilliği ve optimizasyonu mükemmel. Başarılarının devamını dileriz.

Mustafa

09.05.2020
Yaklaşık olarak 2011 yılında tanışmış olduğum AktifBilişim firmasının hizmetlerini uzun zamandır kullandım. Ve eskiden karşılaştığım en ufak problemlerde bile en iyi şekilde destek vermeleri benim bu firmaya olan güvenimi arttırdı. Bazı yaptığım projeler sebebi ile başka firmalardan sunucu kiralamak zorunda kaldım fakat yeniden bu firmayı tercih ettim. Şu anda yeni bir proje yapmıyorum sadece bazı siteleri barındırmak için kullansamda en güvenilir yer sağlayıcı olduğunu söyleyebilirim.

Serdar

25.04.2020
Sorunların çözümünde ilgili arkadaşlar. Sabırla dinleyip çözüm üretiyorlar. Tavsiye ederim. Emeğinize sağlık

Barış BÜYÜKŞAHIN

12.04.2020
Aktifbilişimi uzun zamandır takip ettigim bir firma idi, sektörü 6 7 yıl bıraktım ağabeyim ve ben dönüş yaptık ağabeyime aktifbilişimi kesintisiz önerdim ve bende döndüğümde tercihim aktifbilisim oldu ve muhteşem gerek kendi işleri olsun gerek sitelerimizde olan konu dışı sorunlara ilgi olmaları çok teşekkür ederim.

Fırat PAKSOY

18.03.2020
Tavsiye üzerine tanıştım, gerçekten çok iyiler, çok memnunum.

Erhan AD

28.02.2020
Yaklaşık 2010 Yılından bugüne hizmet aldım ara ara değiştirdim ancak tekrar döndüğüm yer burası oldu. Gerek çalışanları, gerek Aşkın bey muazzam insanlar, bilgililer, ilgililer. Umarım yolunuz her daim açık olur teşekkürler Aktif Bilişim

Semir ERASLAN

25.02.2020
Uzun süredir birlikte çalıştığımız, çok başarılı çalışanları olan firma. Yaşadığımız en ufak sorunda bile en kısa sürede destek alıyoruz. Her konuda 5 yıldızı hak ediyorlar. Hizmetleriniz için teşekkür ederiz.

Selçuk DEĞIRMENCI

07.02.2020
Aktif Bilişimle yaklaşık 6 ya da 7 yıldır çalışıyoruz. gerçekten çok memnunum. yani bilmediğim konularda yardımcı olmalarıyla birlikte gerek öğretmenlik yaptılar gerek iş almama yardım ettiler. gerçekten çok minnettarım Aşkın Hocam'a. Buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Aktif bilişimi tercih ettiğim ilk günden bu güne çok memnunum.

Özgür

05.02.2020
Kaliteli ve hızlı hizmet alıyoruz.Anında ulaşabiliyoruz sorun olduğunda.Amatör ruhla çalışan profesyonel bir firma.

Samet YILMAZ

04.02.2020
Başlarda ucuz fiyatlarından dolayı şüpheyle yaklaştım fakat zaman içinde kaliteli hizmetin ucuza alınabileceğini gördüm. Yakın ilgi alakanız için teşekkürler. Uzun yıllar birlikte çalışmayı planladığım firma.

Fatih

26.09.2018
Neredeyse 8 yıl olacak aktif bilisim ile çalişiyorum. 8 yılda hiç bir sorun sorun yaşamadım gayet memnunum. düzgün ve karşılığını bulduğum tek firma.. umarim böyle aynı anlayışla devam ederler..

Yüksel Berk

26.03.2017
Uzun süredir Aktif Bilişim ile çalışıyorum. Hiç bir problemimi çözümsüz bırakmadılar, ihtiyacım olan her şeyi bu şirkette bulabiliyorum. Kendi müşterilerime de her zaman bu firmayı önerdim yaklaşık 10 adet yıllık hosting aldırttım. Aşkın beye her şey için teşekkür ediyorum.

Mustafa

09.04.2016
Tebrik Ediyorum. Uzun süredir Haber sitelerimi barındırıyorum herhangi bir sorunda anında destek veriliyor. Özellikle Aşkın beyle irtibatımız oluyor Ve sorunlarımızı çok kısa sürede çözlüyor. Kendilerinin başarılarının artarak devam etmesini diliyorum

Aziz

16.11.2015
3 Yıldır Beraber çalışıyoruz.Çok memnunum İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim...

Ozan

18.03.2015
Merhaba
Öncelikle yıllardır aktifbilişim ile çalışırım. bundan önce başka üyeligim vardı. Şimdiye kadar he ne sorunum olduysa büyük bi ilgi alaka ile sorunumun üstesinden gelindi. Heleki aktifbilişim hosting le alakalı olmayan kendi kodlamalarımada yeri geldi yardımcı oldu. Minnettarım Aktifbilişime. :)

Sinan

25.11.2014
Yıllardır çalışırım bugüne kadar hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamadım,mükemmel ve anlayışlı bir ekip var.Herkese öneriyorum iyi çalışmalar

Batuhan

11.08.2014
Son derece sabırlı ve işini iyi yapan bir ekip, gerçekten tavsiye edebileceğim tek hosting firması.

Derviş

25.10.2013
Bir kaç gün önce aktif bilişime geçiş yaptım.Gerçekten çok ilgili ve yardımsever bir ekibi var.Uzun soluklu çalışma dileği ile.ilginize teşekkürler.

Gökhan

24.10.2013
2010 yılından beri Aktif Bilişim ile çalışmaktayım. Şu zamanda Türkiye'de hizmet kalitesini düşürmeden sürekli olarak yükselten tek firma bana göre Aktif Bilişim'dir. 8 Yıldır web alanında çalışmaktayım ve son 3 yılımı hosting konusunda çok rahat geçiriyorum.

Mert

27.04.2013
Uzun süredir çalışıyorum sorunlar karşısında ellerinden ne geliyorsa yapıyolar herkese tavsiye ederim

Gülüzar

21.12.2012
Dost canlisi, anlayisli, tecrübeli ve sabirli bir ekibe sahip AktifBilisim.

Göstermis oldugunuz anlayis ve vermis oldugunuz hizmet kalitesinden dolayi tesekkür eder basarilarinizin devamini dilerim.

Aktif Bilisim ayricaligini müsterisi olanlar bilir!

Yunus ÖRS

29.07.2012
gece geç saat olmasına rağmen anında dönüş yapılmasına memnun kaldım inş çalışmalarımızdada bu şekilde hızlı ve ilgili olursunuz teşekkür ederim

Hakan

03.07.2012
Gerçekten de takdir ettiğim bir firmasınız. Diğer adı duyulmuş firmalara nazaran hem hizmet hem de destek konusunda çok iyisiniz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Volkan

03.03.2012
Sahibi olduğum teknoloji sitemi Aktif Bilişime güvenle teslim edebiliyorum. Herhangi bir sorunda anlık bulunan çözümler ile müşteri memnuniyetinize 10 üzerinden 10 veriyorum. Teşekkürler...

Yavuz

07.01.2012
2012 yep yeni projemiz için Aktif Bilişim tercih ettik. Ve ilgili müsşteri hizmetleri, hızlı destek ve kurulum hizmetiyle gerçekten profeyonel olarak bu işi yapıyorlar. Teşekkürler Aktif Bilişim.
Opptinet Creative Solutions Patronu.

İrfan

01.11.2011
Sorunum çözülsün ya da çözülemesin ( ki hep çözüldü) önemseneceğini bilerek destek istemenin hazzını yaşıyorum. Aktifbilişim, böyle devam....

Hayrettin

12.10.2011
Yazmayı unuttum. Türkiye de büyük firmalar da var *.net gibi ama bir zamanlar beni dövmedikleri kalmıştı. Çoğu büyük şirketin derdi günü para olmuş.

Ama Aktif Bilişim de para dördüncü planda. Bence Türkiyenin ilk 3 firması arasında olması lazım hatta ilk sırada.

Tekrar teşekkürler.

Kamuran

12.09.2011
Hızlı ve çok açıklayıcı cevaplarınız için teşekkürler aktifbilişim...

Exbir

03.08.2011
Sizinle yaklaşık 1 senedir çalışıyorum ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilemekteyim bugüne kadar çalıştığım en iyi firma diyebilirim sizin için reseller 'imde tek bir sorun olmadan çalışması benim için kalitenizi ortaya koymaktadır .

Gökhan

21.06.2011
Ben bir takım sorunlar yaşasamda teknik olarak ama yaşadım sorunlara çok çabuk dönülmesi ve çözülmesi veya çözülmeye çalışılması bir müşterinin en önemli isteklerinden biridir fakat ara sıra bi takım teknik sorunlar oluyor açıkcası hemen hemen yurt dışındaki firmaların kalitesine yakın ve türkçe destek ( destek konusunda tartısılmaz ) diyebiliriz .

Tabiki bana göre eksikleri yurt dışındaki hosting reseller vs vs lerde her şey hazır sizi bekliyor bileşen yada herhangi bir erişim vs teknik bi sorun yaşamanız cok zor burda yaşanıyor ama çözülüyor bunu yaşamamak daha mantıklı yane bilşenler full yüklü olması mesela tabiki istege göre yükleniyordur yada bir özeliğin aktif edilmesi yada uzak mysql baglanma dünya kadar ek özellikler vs vs [ bunlar sadece örnek ] ama müşterinin zaman kaybı demektir buna benzer kullanım kolaylıkları olalıdır bence ...

Bu benim sadece bir müşteri olarak eleştirim yoksa hizmetlerden gayet memlunum türkiyede fiyatı ve kalitesi açısından en iyi firma bence.
Başarılarınızın devamını dilerim...

Özgür

01.06.2011
Aktif Bilişim bilşim alanında ve tasarım alanında türkiye'de kendisini ispat etmiş kaliteli ve güvenli bir kuruluş.Aktif Bilşimle çalıştığımdan bu yana sorun yaşamadığım tek kuruluş diyebilirim uzman ekipleri ile sorunları anıda çözüm bulabilme yetenekleri sayesinde zaman kaybımızıda ortadan kaldırıyor.AKTİF BİLİŞİME BURADAN TEŞEKÜRLERİMİ SUNUYORUM

Mehmet

10.05.2011
Bu çalışma disiplinini bozmamalarını temenni ediyorum.
Destek, yardım ve hızlı geri dönüşünüzden dolayı memnuniyet duyuyoruz.
Çevremde bu tür konularla ilgili araştırma içinde olanlara sizin firmanızı önermeye başladım.
Başarılarınızın devamını diliyorum.

Şükrü

30.04.2011
Adamlar Arı Gibi :) Süper Çalışıyorlar Destekleri Süper Teşekkür Ederim Hepsine Öncelikle Aşkın'na Sonra Ali'ye ve En Sonda Selda Hanım ve Önder Beye Her Konuda Destek Verdiler Yaptıkları Tasarımlar Zaten Söz Ettiriyor. Kendilerin Yapması Gerekmiyen İşleri Bile Ticket Açtıgım Zaman 3 DK İçinde Cevablıyolar Teşekkürler Aktif Bilişim

İbrahim

11.04.2011
Aktifbilisim ile 2.5 yıl olarak çalışmaktayım.Bu gecen sure icersinde kendilerine 3 veya 4 kez destek talebinde bulundum onlarda kendi ozel ve sistem isteklerimdi.Bunu belirtmemin sebebi sistemleri o kadar guzel isliyorki siz hic bır seye mudahale etmiyorsunuz.Sistemlerini her daim guncel tutuyorlar ve en guzeli musteri memnuniyeti firma olarak en duyarlı oldukları konu olsa gerek.Bir cok site sırf yazma gereksınımı duydukları icin 7/24 destek yazar ama ulasabılirsen ne ala,Aktifbilisim olarak destek taleblerine cok kısa bir surede cevaplayan sorun degil cozum ureten bir firma oldugunu tescil ederim.Degerli arkadaslar aktifbilisim ile tanısmanızı; 2.5 yıllık musterısı ve daha uzun yıllar calısmayı dusunen bır arkadasınız olarak tavsıye ederim.Buradaki Bilgi ve paylasımım Hosting ve Reseller uzerineydi.Sunucu ve Domain Hizmetinide almaya basladıgımda hizmetler ile ilgili dusuncelerimi paylasacagım.

Bayram

25.11.2010
Yaklaşık 2 yıldır AktifBilişim le çalışıyorum. Çok memnunum. tüm sorunlarla birebir ilgileniliyor. başta ali bey, aşkın bey olmak üzere Tüm aktif bilişim çalışanlarına teşekkür ediyroum.

Kemal

13.10.2010
Aktif Bilişim Ailesiyle Yaklaşık 2 senedir çalışıyorum.
Aktif Bilişimden reseller ve vps aldım halende devam ediyorum
Şuana Kadar Dile Getirilebilcek Sorun Hatırlamıyorum... :)

Ferhat

30.08.2010
8 yıldır profesyonel anlamda webmaster olarak bu sektörde çalışıyorum , bu geçen süre zarfında bir dostumun tavsiyesi üzerinde 3 yıl önce aktifbilişim ile tanıştım , sadece hosting hizmeti veren ve işini iyi yapan aynı zamandada seven insanların çalıştığı bu firmaya ne kadar teşekkür etsem azdır.

Birçok sıkıntımı hiç bıkmadan saatlerce benimle ilgilenerek giderdiler.

Ali bey , Aşkın bey sizleri buradan tebrik ederek saygılar sunuyorum.

Bu hosting anlayığınızı ve firma değerinizi hiç yitirmemeniz dileklerimle...

Aziz

14.07.2010
AktifBilişim'le uzun süredir çalışıyorum, gerçekten işini iyi yapan bir firma. Herkesin bir AktifBilişim'i olması gerekli :)

Hasan Ufuk

13.07.2010
Anlatılmaz yaşanır. Çok iyi bir firmadır.
Mail Server Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular

Mail Server hizmetimize geçiş yapmak isteyenlerin sıkça sorduğu soruları sizin için derledik. Farklı soru ve görüşleriniz varsa bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyacağız.

Şimdi hemen bu linkte tıklayarak tüm bilmek istediklerinizi bize sorabilirsiniz.

Ne zaman aktif olur?

Hizmetinizin ödeme onayı sonrasında seçmiş olduğunuz konfigürasyona göre kurulum ve taşıma işlemlerinize hemen başlanır. Kurulum ve taşımayla ilgili bizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Yandex, Outlook veya Gmail kullanıyorum taşınabilir miyim?

Evet, mail hizmetiniz hangi platforma olursa olsun tüm eposta hesaplarınızın içeriğini eksiksiz şekilde taşıyabiliriz.

Paket Değşimi Yapabilir miyim?

Evet, mail server hizmetinizi üst veya alt paketlerle dilediğiniz anda değiştirebilir bu işleminizle ilgili bizden hemen destek alabilirsiniz.

Mail hizmetmi eş zamanlı olarak farklı cihazlarda kullanabilir miyim?

Evet, isteğinize göre bir mail hesabını telefon, tablet yada aynı anda birden fazla bilgisayara kurarak eş zamanlı çalışmasını sağlayabiliriz.

Cihazlarıma eposta kurulumunu nasıl yapabilirim?

Aktivasyon sonrası Outlook, Thunderbird, iPhone, Android gibi popüler istemcilere mail hesaplarınızın nasıl entegre edeceğinizi içeren dökümantasyonu ve örnek kurulum ekran videolarını size göndermekteyiz. Desktop cihazlarınız için dilerseniz ücretsiz kurulum desteğimizden de yararlabilirsiniz. Bu sayede kurulum yapılmasını istediğiniz bilgisayara bağlanarak sizin istediğiniz şekilde istemci kurulumlarını yapabilmekteyiz.

Her mail hesabı için farklı kota belirleyebilir miyim?

Evet, her mail hesabı için farklı disk, gönderim limiti, spam koruma tercihlerini özelleştirerek tüm limitleri siz belirleyebilirsiniz.

E-posta hesabım silinirse, maillerimi geri getirebilir miyim?

Evet, dilerseniz tüm hesabınızı birden dilerseniz sadece belirli bir mail hesabının yedeğini kolaylıkla restore edebilirsiniz.

E-Posta gönderim limitleri nasıldır?

Bu limitleri sizin için limitsiz veya limitli olarak istediğiniz şekilde konfigüre edebiliriz.

Gönderim hata ve teslimat loglarına ulaşabilir miyim?

Evet mail sunucunuzdan çıkan her bir iletiyi loglama ekranı üzerinden izleyebilirsiniz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Bugün bizimle çalışmaya başlamak ve yeni bir hizmet daha almak için bir çok neden bulunmakta. Öne çıkan bazı özelliklerimizi burada inceleyebilir bilmek istediklerinizi bize hemen bu linkte tıklayarak sorabilirsiniz.

2009 yılında kurulan şirketimiz ve 10 Yılın üzerinde tecrübeye sahip nitelikli destek ekibimizle çalışmaya bugün başlayın.

Teknik Destek

Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi personelimizden de memnun olacağınıza eminiz. Yardımlaşmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven destek ekibimize hizmetinizle ilgili soru ve sorunlarınızı sürekli olarak iletebilirsiniz. Sunucu yönetimi, kontrol paneli kullanımı, site script sorunları gibi konularda da iyi niyete dayalı olarak sınırlandırılmamış fully-managed destek vermekteyiz.

Yüksek Uptime

Tüm servislerimiz performanslı çalışmanın yanında stabilite için optimize edilmiştir. Kontrol paneli, web sitesi, sunucu ve network servislerimizde yüksek uptime oranları sağlamaktayız.

Türkiye Lokasyon

Sunucu ve servislerimiz Türkiye lokasyon en iyi verimerkezlerinden yayınlanmaktadır. Böylece tüm servislerimize çok hızlı şekilde erişebilir Google Seo bakımından da avantaj sağlarsınız.

İade Garantisi

Hizmetimize güveniyoruz! Scriptiniz çalışmazsa veya hizmetimizden memnun kalmazsanız 15 gün içinde siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz.

Güvenlik

Tüm sunucularımız ve network 7/24 monitörlenerek meydana gelebilecek olası sorunlarda hızlı bir şekilde aksiyon alınmaktadır. Servislerin stabilitesi ve yüksek uptime sürelerimizi bu şekilde sağlamaktayız. Shared hosting hizmeti verdiğimiz sunucularımızda çalışan servislerin tamamı ekibimizce optimize edilerek ayrıca monitörlenmektedir.

Süper SSD Alt Yapı

SSD Diskler mekanik disklere göre üstün yazma/okuma performansına sahiptir. SSD disk yapıları üzerinde çalışan uygulama ve web siteleriniz daha hızlı çalışmaktadır. SSD Hosting ve sunucu hizmeti ile seo açısından da performans avantajına sahip olabilirsiniz.

Optimizasyon

Bu tanımı çok seviyoruz, yıllardır hizmet sağlamanın bize kazandırdığı en iyi niteliklerden biri de bu. Çünkü çoğu barındırma sağlayıcısının kolayına gelip tercih ettiği gibi hazır sistemler kullanmıyoruz. Sunucu ve servislerimiz sürekli olarak performans, kararlılık ve güvenlik amaçlı optimize edilerek monitörlenmektedir. Nasıl yapıyorsunuz diye soranlara buna Aktif Bilişim Sihri demekteyiz. Ayrıca Wordpress sitelerinizi Wordpress performansı ve güvenliği konusunda uzmanlaşmış destek ekibimize optimize ettirebilirsiniz.

Site/Script Uyumu

Performans ve kararlılık amaçlı optimize edilmiş kararlı sunucularımızda popüler tüm scriptleri hata almadan sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. Multi PHP desteği, özelleştirilebilir php.ini, httpd ve nginx conf ve özelleştirilebilir nginx cache seçeneklerimizle her bir hosting hesabını farklı barındırma senaryolarına göre konfigüre edilebilirsiniz.

Yedekleme

Tüm sunucularımızı periyodik olarak yedeklemekteyiz. Bizim aldığımız yedekleri bize ihtiyaç duymadan dilediğiniz zaman restore edebilirsiniz. Ayrıca Google Drive, Yandex Disk, Dropbox, Microsoft OneDrive, Amazon S3, DigitalOcean Spaces gibi cloud servislerine de istediğiniz hosting hesabının yedeğini aldırabilisiniz. Bunun yanı sıra ftp ve sftp backup imkanı da sunmaktayız.

Ücretsiz Taşıma

Hosting hizmetiniz, mail hesaplarınız ve siteleriniz hangi platformda olursa olsun tüm içeriğinizi eksiksiz ve hızlı şekilde taşıyabilmekteyiz. Kendi alan adınızla Outlook, Yandex, Google Mail gibi alt yapılarda çalışan mail hesaplarınızın posta kutuları ve diğer tüm içeriğini kolayca taşıyabiliriz.

Fiyat Avantajı

Sektörde makul ücretlerle kaliteli ürün ve hizmetleri bulabilmenizi amaçlarız. 3 ay 6 ay ve yıllık alımlarda şaşırtıcı indirimlerle hizmet sağlayabilen tek adres olmak fiyat politikamızdır.

Paket Değişimi

Paket ve hizmet değişimlerinde hızlı ve müşterimizin avantajına aksiyonlar almaktayız. Paketinizi düşürmek istediğiniz zaman asla yüzümüz asılmaz aksine daha ekonomik hizmet sağladığımız için memnuniyet duyarız.

Ödeme Kolaylığı

Yıllık ödemelerinizi taksitlendirebileceğiniz gibi aylık ödemelerinizde olası gecikmelerde anlayışlı kalarak mümkün olabildiğince opsiyon sağlıyoruz.

Katma Değerli Özel Çözümler Üretebiliriz

Özel hosting ihtiyaçlarınıza ve barındırma senaryolarınıza yönelik özelleştirilebilir ve faydalı çözümler üretebiliriz.

Güvenlik Uygulamalarımız

Tüm sunucularımız ve network 7/24 monitörlenerek meydana gelebilecek olası sorunlarda hızlı bir şekilde aksiyon alınmaktadır. Servislerin kararlılığını ve yüksek uptime sürelerimizi bu şekilde sağlamaktayız. Shared hosting hizmeti verdiğimiz sunucularımızda çalışan servislerin tamamı ekibimizce optimize edilerek ayrıca monitörlenmektedir.

Bunların yanı sıra öne çıkan bazı güvenlik uygulamalarımızı aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Web Application Firewall (WAF)

Her bir hosting hesabına özel konfigüre edebileceğiniz waf uygulmalarımızı isteğe bağlı özelleştirilebilirsiniz. WAF uygulamalarımız genel olarak Comodo, OWASP, Atomic kural setleriyle birlikte bilinen XSS , SQL injection, shellcode, cookie analizi, buffer overflows gibi açıklarından yada potansiyel açık oluşturabilecek injection açıklarından koruma sağlamaktadır. Bunun yanında WAF güvenlik duvarı sistemini istediğiniz hesaplar için kapatabilirsiniz yada On veya Detection seçenekleriyle gelecek isteklerin nasıl yorumlanacağına siz karar verebilirsiniz.

Sürekli Ücretsiz SSL Desteği

Tüm hosting hizmetlerimizde gelişmiş ssl desteğinin olmasının yanında sürekli olarak ücretsiz Let's Encrypt Ssl sertifikalarını hizmet standardı olarak sağlamaktayız.

Bad Bot Koruması

Kötü amaçlı botların site içeriğinize uğramadan forbidden edilmesi sitenize gelebilecek spam, parsing, brute force, vulnerability scan gibi istek ve saldırılardan koruma sağlar.

Brute Force Koruması

Brute Force saldırıları hesaplarınız üzerinde önceden belirlenmiş word listlerle deneme yanılma mantığıyla yapılan hesap şifresini ele geçirme saldırılarıdır.

Kafes Sistemi

User hesaplarında shell yetkilerinin olmamasının yanı sıra CageFS sanal kafes sistemi ile sunucudaki her hosting ve tanımlı kullanıcıların alan ve yetkileri birbirinden izole edilmiştir. Böylece tüm hesaplar birbirlerinden bağımsız bir ortamda çalışmaktadır.

Raid-10 Storage Sistemi

Tüm sunucularımızda ve yedekleme ünitelerimiz de dahil olmak üzere performans ve güvenlik amaçlı Raid-10 SSD sistemler kullanmaktayız. Böylece herhangi bir felaket durumunda veri kayıplarının önüne geçebilmektedir.

Malware & Exploits Taraması

Malicious, backdoor ve shell code içeren dosyalar, virusler, hacker araçları, sahtekarlık sayfaları, Black Hat SEO içeren sayfalar ve diğer içerikleri tespit edebilir tek tıklamayla dosya bütünlüğüne zarar vermeden bunlardan kurtulabilirsiniz.

Yedekli Cloud Yapısı

Cloud Teknolojileri sayesinde tüm sunucularımız ve yedek sunucularımız, sunucular arası hesap geçişleri, hosting hesapları ve tüm network operasyonlarımız kolayca farklı networklere aktarılabilir ve node değişimi yapılabilmektedir. Böylece olası bir felaket durumunda yayına kolayca devam edebilmektedir.

Monitörleme

Tüm sunucularımız ve network 7/24 monitörlenerek meydana gelebilecek olası sorunlarda hızlı bir şekilde aksiyon alınmaktadır. Servislerin stabilitesi ve yüksek uptime sürelerimizi bu şekilde sağlamaktayız. Shared hosting hizmeti verdiğimiz sunucularımızda çalışan servislerin tamamı ekibimizce optimize edilerek ayrıca monitörlenmektedir.


Standart Hosting Planlar
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
İletişim Bilgileri
Web Hosting
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
AktifBilisim.Net'e nasıl ulaşılır? İletişim yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşın.