Aktif Bilisim
  • Giriş
  • İletişim
  • Giriş
+90 0 850 441 0 147
"Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur."
teknik destek
Wordpress Yavaş Mı ? #wordpress #hosting #wordpressoptimizasyon #cpu #wordpresscpu #wordpressgüvenlik https://t.co/M5G16Th1cA

Özel Wordpress Hizmetleri

Wordpress Hizmetleri

WordPress herhangi bir scriptten çok daha fazla sunucu kaynağı tüketiyor.Wordpress çekirdek fonksiyonlarının yanı sıra tema üzerinden sisteme yüklenen ekstra fonksiyonlar da buna neden olur.

Wordpress siteniz bir çok nedenden dolayı sizi performans, güvenlik ve hosting maliyeti olarak üzebilir.

Biz bu durumlarda sorunlarınıza kalıcı işe yarar gerçek çözümler bulabiliriz.

Sorunları görüşüp çözüm yollarıyla ilgili bilgi almak için lütfen tıklayın...

Premium Wordpress Hosting Yüksek CPU kullanan, yüksek anlık ve günlük tekil hite sahip sitelerinizden beklediğiniz performansı alamadığınızı düşünüyorsanız bu hizmetimizi denemenizi öneririz.Tamamen Wordpress'e özel ve hit bazlı konfigüre edilmiş özel optimizeli sunucularımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Şuan sitenizi herhangi bir shared hosting yada performans alamadığınız yada maliyeti yüksek bir sanal sunucuda barındırıyorsanız daha ekonomik olarak daha çok performans sağlayabiliriz.
WordPress CPU Optimizasyonu WordPress herhangi bir scriptten çok daha fazla sunucu kaynağı tüketir.Sistemin kendi çekirdek fonksiyonlarının yanı sıra tema ve eklentiler üzerinden de sisteme entegre olan ekstra fonksiyonlar ve kontrolsüz büyüyen veritabanı tabloları gibi bir çok sorun giderek sitenizin yavaşlamasına neden olur.

Yüksek CPU kullanan sitelerde WordPress’i yada eklentileri güncellemek yada cache sistemi kullanmak hiç bir zaman bu soruna kalıcı çözüm olmaz.Sitenin tema, eklenti ve içerik şablonu tümleşik haliyle değerlendirilerek sitenin yapısına en uygun optimizasyon tekniklerinin uygulanması gerekir.
WordPress Cache Yazılımı Yüksek CPU kullanımı ve yavaş çalışan sitelerinize kesin çözüm.Bilinen WordPress cache pluginlerinin aksine yazılım WordPress’e entegre edilir.Böylece diğer cache pluginleri gibi çalışırken sitenizde ek sorgular yapmadan ve dosya sistemi üzerinden kara delik oluşturmadan en başarılı cachelemeyi yapar.

Yazılım aktifken siteniz bir tane WordPress sorgusu çalıştırmadan HTML performansında çalışır.Özellikle shared hosting türü hosting hizmetlerinde CPU ve performans konusunda büyük avantaj sağlar.Cache sistemi hem anlık tekil hit yükseldiğinde hem de GET saldırıları gibi yüksek sayıda gelebilecek isteklerde de sitenizin daima ayakta kalmasını sağlar.
WordPress Güvenlik Optimizasyonu WordPress gibi popüler ve artık tamamen bir CMS sistemine evrilmiş hazır sistemlerde gerek script tabanlı gerek 3ncü parti eklentilerden kaynaklı gerekse kullanıcı alışkanlıklarından ortaya çıkan güvenlik riskleri vardır.

WordPress güvenlik optimizasyonu script seviyesinde WordPress, eklenti, tema, veritabanı sistemi ve mevcut yaşadığınız güvenlik sorunları baz alınarak sitenize özel senaryolarla bu riskleri minimuma indirir.Güvenlik optimizasyonuyla özellikle sürekli hacklenen ve güvenlik sorunu yaşayan sitelerinizde WordPress’in kendisinin, eklentilerin ve tema açıklarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Standart Hosting Planlar
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
İletişim Bilgileri
Web Hosting
Profesyonel Planlar
VPS HOSTING
AktifBilisim.Net'e nasıl ulaşılır? İletişim yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşın.